Kilka słów o nas

Wizja

Wartości

Priorytetem Naszej szkoły jest efektywna nauka Języków obcych przy zastosowaniu nowoczesnych , oraz przede wszystkim skutecznych metod , które są innowacyjne oraz co najważniejsze sprawdzone w praktyce.

Dla Nas główną misją jest rozwój umiejętności mówienia. Dlatego też wszystkie nasze zajęcia są oparte na metodzie komunikatywnej, które kładą nacisk na interakcję jako zarówno środek jak i ostateczny cel uczenia się języka:) Przełamujemy bariery , oraz stereotypy ! Proszę pamiętajcie,że u nas nie ma limitu wiekowego.

Poziomy i metody nauczania

W naszym programie posiadamy duży wachlarz ofert odpowiednio dostosowany do wieku i poziomu językowego. Zapewniamy przyjazną i kameralną atmosferę.

Kursy językowe organizowane są w godzinach rannych, popołudniowych jak i również wieczornych. Kwalifikacja odbywa się na podstawie testu pisemnego lub rozmowy kwalifikacyjnej. Przy podziale na grupy bierzemy również pod uwagę wiek dziecka oraz jego podział godzin w szkole.

W trakcie trwania naszych kursów rozwijana jest lingwistyka ogólna, w skład której wchodzi: